Про нас

Колектив «Астарта Груп» — це команда однодумців і професіоналів, які пропонують і реалізують сучасні рішення. Розвиток, гарантії, підтримка, партнерство стали фундаментальними цінностями компанії, яких дотримуються незалежно від економічних умов, зовнішніх стимулів, конкуренції або корпоративних тенденцій.

Компанія позитивно зарекомендувала себе на вітчизняному та зарубіжному ринках, встановлюючи надійні, довгострокові і взаємовигідні відносини з партнерами. Тому значними досягненнями організації можна вважати міцну команду співробітників. Наразі «Astarta Group» не зупиняється на досягнутому, продовжуючи активно інвестувати та регулярно розширювати сфери свого бізнесу.

Компанія володіє власним комплексом адміністративних, виробничих та складських приміщень на понад 9 тисяч квадратних метрів. Завдяки власним потужностям компанії відбувається сервісне обслуговування та ремонт обладнання, а також продаж запчастин до великого переліку сільськогосподарської техніки. Імпортне обладнання від «Астарта Груп» — це легкий монтаж, надійне використання, стабільна робота та довгий термін експлуатації.

Запрошуємо нових партнерів до співпраці

«Астарта Груп» розглядає всі варіанти взаємовигідних відносин та розраховує на довгострокову та плідну співпрацю.

Зворотній зв'язок